Lanový park Borný

Park se nachází u krásné pláže v campu Borný a přes sezónu (letní prázdniny v termínu od 1.7. - 31.8.) je denně otevřen od 10:00 do 19:00 hodin.

Mimo sezónu fungujeme také, ale pouze na předem objednané termíny.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat přednostně na náš e-mail: info@lanacmachac.cz nebo v případě naléhavosti na tel. číslo: 607 286 139

Lanový park Borný Vám kromě adrenalinového zážitku nabídne i nádherný pohled na celé Máchovo jezero z korun urostlých borovic.

Dostupnost: Lanový park Borný je v příjemné docházkové vzdálenosti od Starých Splavů. Můžete se k nám dopravit i po vodě parníkem. Park jsme pro Vás postavili na pláži s krásným výhledem na celé jezero přímo u přístaviště parníku. Pokud se k nám rozhodnete vydat autem, tak jsme přesně napůl cesty mezi Doksy a Starými Splavy. Parkování v kempu je zpoplatněno 100,- / auto. Lze parkovat zdarma poblíž kempu.

Mimo sezónu fungujeme téměř celoročně, ale pouze na předem objednané termíny. Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat přednostně na náš e-mail: info@lanacmachac.cz
Obtížnosti a trasy LC:

Každy okruh zvyšuje svoji obtížnost. Jaký okruh polezete se můžete rozhodnout až v korunách stromů.
(1. okruh = nejjednodušší, 5. okruh = nejtěžší)

Velice často se stává, že děti zvládnou 5. okruh, ale dospelý lidé ne. Je to opravdu hodně individuální a záleží na schopnostech daného jedince.


1. žlutá trasa (8 atrakcí) se skládá z:
provazového žebříku, nakloněné lávky, vysutého mostu do V, kříže ve tvaru X, prověšené prkenné lávky, lanovky na přítah, lanovky sjezdové a lanovky dojezdové na zem do sítě.

(Tučně jsou znázorněny nové atrakce, které na předešlém okruhu chybí)

2. oranžový okruh (11 atrakcí) se skládá z:
provazového žebříku, nakloněné lávky, vysutého mostu do V, kříže ve tvaru X, prověšené prkenné lávky, lanovky na přítah, vysutých klaďinek, lanovky sjezdové, slack line, lanovky na přítah a dojezdové lanovky na zem do sítě.

3. modrý okruh (12 atrakcí) se skládá z:
provazového žebříku, nakloněné lávky, vysutého mostu do V, kříže ve tvaru X, prověšené prkenné lávky, lanovky na přítah, vysutých klaďinek, lanovky sjezdové, přechodu po vrklajících se prknech, přechodu po ocelovém laně s držením se za vrklavé špagáty nad hlavou, lanovky na přítah a dojezdové lanovky na zem do sítě.

4. červený okruh (15 atrakcí) se skládá z:
provazového žebříku, nakloněné lávky, vysutého mostu do V, kříže ve tvaru X, prověšené prkenné lávky, lanovky na přítah, vysutých klaďinek, lanovky sjezdové, přechodu po vrklajících se prknech, přechodu po ocelovém laně s držením za vrklavé špagáty nad hlavou, přechodu přes dvě vrklající se kulaté překážky, lanovky na přejezd, sítě ve tvaru U, provazové lávky ve tvaru V a dojezdové lanovky na zem do sítě.

5. černý okruh (16 atrakcí) se skládá z:
provazového žebříku, nakloněné lávky, vysutého mostu do V, kříže ve tvaru X, prověšené prkenné lávky, lanovky na přítah, vysutých klaďinek, lanovky sjezdové, přechodu po vrklajících se prknech, přechodu po ocelovém laně s držením za vrklavé špagáty nad hlavou, přechodu přes dvě vrklající se kulaté překážky, lanovky na přejezd, sítě ve tvaru U, houpačky ze stromu na strom v 6 metrové výšce, boční přechod skrz provazová Učka a sjezdu dojezdovou lanovkou na zem do sítě.

Rychlý kontakt!

  • info@lanacmachac.cz
    (Prosíme, upřednostněte e-mailovou komunikaci)
  • 607 286 139 (po - pá od 12:00 - 15:00)


Otevírací doba LC Borný1.7. - 31.8. 2019
10:00 - 19:00
Nebo na předem domluvený termín! Při nepříznivém počasí sledujte aktuální informace na našem facebooku!

 

Ceník Borný - celoroční vstup


Cena:

Varianta Cena
Žlutý okruh (8 atrakcí) 200 Kč / osoba
Oranžový okruh (11 atrakcí) 300 Kč / osoba
Modrý okruh (12 atrakcí) 400 Kč / osoba
Červený okruh (15 atrakcí) 500 Kč / osoba
Černý okruh (16 atrakcí) 600 Kč / osoba
Doprovod instruktora 150 Kč / osoba
Mimo letní prázdniny se při počtu nižším 10 osob dopláci 200,- Kč / za chybějící osobu!

Hromadný vstup na jakýkoli okruh

Varianta Cena
10× 3500,- Kč = 350,- Kč / osoba
20× 6000 Kč = 300,- Kč / osoba

Hromadný vstup na žlutý a oranžový okruh pro děti a školy

Varianta Cena
10× 2500,- Kč = 250,- Kč / osoba
20× 4000 Kč = 200,- Kč / osoba

Rodinné vstupné (2 dospělý + 2 děti)
(platí pouze o letních prázdninách od 1.7. - 31.8.)

Varianta Cena
Jakýkoliv okruh 980 Kč