Vaše bezpečnost je u nás na prvním místě

Lanová centra Jungle Creek dodržují zásady bezpečnosti a certifikaci doporučenou Evropskou unií. Požíváme profesionální horolezecké vybavení pro Vaši bezpečnost od renomovaných výrobců bezpečnostních pomůcek: Petzl, Rock Empire, s atestací pro využití v lanových centrech. Naši intruktoři, jenž jsou odborně vyškoleni Vám jsou po celou dobu lezení k dispozici.

  1. provozovatelé lanových parků v ČR


  • Milý a vstřícný personál
  • Léty nejprověřenější systém sebejištění v ČR
  • Každý 3. rok úplná renovace dráhy
  • Maximum adrenalinu, ale také maximum bezpečí
  • Atestované vybavení od renomovaných výrobců
  • Kvalifikovaní instruktoři

  To a více, Váš lanáč Mácháč

Doporučení:

Návštěva LC patří mezi náročnější pohybové aktivity. Proto před vstupem dobře zvažte Vaše fyzické možnosti. Pro návštěvu LC je vhodnější sportovní oblečení (neomezující pohyb), pevná obuv (tenisky) a případně sepnutí dlouhých vlasů. (Gumičky máme) Zároveň doporučujeme u nás odložit osobní předměty viz.: mobil, hodinky aj. Pokud vlastníte cyklistické rukavice, tak si je vezměte s sebou. Pomohou vám zabránit odření rukou od lan. Na návštěvu LC si vyhraďte alespoň 1 hodinu času.


Pro váhající rodiče, nabízíme za příplatek 150 Kč na osobu doprovod instruktora, který naučí vaše ratolesti již od cca 5ti let a 130 cm výšky, základy sebejištění a udělá jim kvalitní a spolehlivý doprovod, pokud si s dítkem netroufáte vyrazit do korun našich urostlých borovic sami.

Pro Váš bezproblémový a zcela bezpečný pohyb v lanových centrech Jungle Creek Máchovo jezero je v první řadě bezpodmínečně nutné přesně dodržovat pokyny instruktorů. Každý klient je o způsobu sebejištění a bezpečném pohybu v lanovém centru před vstupem do LC poučen a VŠE si na našem cvičném okruhu nejdříve každý účastník vyzkouší. Vstup do lanového centra není doporučován v případě některých onemocnění, pod vlivem alkoholu, návykových a omamných látek a nezletilým bez souhlasu rodičů je zcela zakázán!

Rychlý kontakt!

 • info@lanacmachac.cz
  (Prosíme, upřednostněte e-mailovou komunikaci)
 • 607 286 139 (po - pá od 12:00 - 15:00)


Otevírací doba LC Borný1.7. - 31.8. 2019
10:00 - 19:00
Nebo na předem domluvený termín! Při nepříznivém počasí sledujte aktuální informace na našem facebooku!